Plánovaný vrh se přesouvá na jaro 2021

Vážení zájemci, obdivovatelé a kamarádi, vzhledem k situaci, která panuje nejen u nás, ale po celém světě, jsme nuceni náš plánovaný vrh odložit na příští rok.

Jak mnoho z vás ví, Yondu (krycí pes) se nachází ve Velké Británii, kde je situace ještě o dost složitější než u nás. Navíc nám ve vycestování brání i uzavření hranic. Zdraví nás i našich blízkých je pro nás na prvním místě, tak jsme se rozhodli plánovaný vrh odložit na příští rok.

Většina z vás nám potvrdila, že jste ochotní počkat, což nás nesmírně těší a doufáme, že již vše proběhne podle plánu. Na výběru krycího psa, podmínkách a dalších se nic nemění, vše zůstává při starém.

Nyní máme další rok navíc se ještě více a ještě lépe připravit na štěňátka, přečteme o to více knih a promluvíme s odborníky. Díky tomu kvalitu posuneme snad ještě o kus dál. Moc se těšíme a o všem budeme informovat.

Nyní přejeme všem hlavně dobrou náladu a zdraví!

Více o plánovaném vrhu zde.

logo chovatelské stanice Original Tobias

Autor chovatelská stanice Original Tobias© 2019, veškerý textový i obrazový materiál tohoto webu podléhá autorským právům, pro jeho použití je nutné mít písemný souhlas autora.