další jména Daisy, Didi, Dý, Vysavač, Raketa, Lemur, Lachtánek, Lištička, paní Štěkna
datum narození 16. 2. 2021
pohlaví fena
barva black tri s bílými znaky a pálením
barva očí obě hnědé
výška 41 cm
váha 9,5 kg
ocas dlouhý / kupírovaný
zuby plnochrupá / těsný nůžkový skus
DKK
DLK
SA
PL
LTV
OCD
DM-PCR negativní po rodičích
CDPA / CDDY negativní po rodičích
DOV prostá (2021, 2022)
CMR1 negativní po rodičích
HSF4 negativní po rodičích
CEA negativní po rodičích
PRA negativní po rodičích
MDR1 negativní po rodičích
CD negativní po rodičích
HUU negativní po rodičích
NCL6 negativní po rodičích

Amazing Daisy Original Tobias je black tri fenka, které jsme přiřadili růžovou barvičku. Daisy se narodila jako poslední a nejmenší štěně s váhou 255 g, v čase 16:55 dne 16. 2. 2021.

Daisy je moc hodná fenečka. Se svou malou velikostí po porodu se skvěle poprala a hned od prvního dne krásně přibírala a prospívala. Je to oblíbenec všech dětských návštěv, je klidná, hodná a ráda u někoho usne. Příkrmy jí sice chutnaly, ale preferovala papat o samotě, tak nějakou dobu papala samostatně spolu s Ariel.

Pokud u Abigail docházela bílá, tak u Daisy došla téměř úplně. Daisy nemá žádnou bílou lysinku, jen kousek bílé nad čumáčkem, to stejné je i na zbytku těla. Je to takový čertíček, ale ne povahou, jen vzhledem. Oči má obě tmavé, v pravém očičku je ale malá modrá skvrna.

Daisy netřeba představovat, toto jméno všichni známe. Daisy měla zůstat v naší CHS, ale osud tomu chtěl jinak a Daisy bude dělat parťačku své nové paničce a novému staršímu bráchovi, Australskému ovčáku, s majitelkou se známe již roky a nebylo potřeba se dlouho rozhodovat. Jsem moc ráda, že jde náš miláček právě sem.

Daisy odešla jako poslední štěně ve věku 11,5 týdne a pojede, stejně jako Wall-E, do Brna, kde ji očekává její nová panička, spolu se svou rodinou a také psím a kočičím parťákem. Daisy bude velkou oporou své nové majitelce a tou nejlepší společnicí ve všem, co si na ni vymyslí a už teď se těší na psí tábory! 💗 Po zdlouhavém rozhodování její nové rodiny jí jméno zůstává.

AKTUALIZACE – DAISY MÁ UŽ ROK

Daisy, naše poslední a nejmenší štěňátko a naše největší láska. Daisy jsme hledali novou rodinu až jako poslední, proto u nás zůstala nejdéle a nejvíce nám přirostla k srdci. Takže jen doufáme, že se její rodina rozhodne odjet asi tak na měsíc na Maledivy a bude potřebovat princeznu pohlídat.
Ale zpět k Daisy, je to pořád stejný skřítek, stále je to nejdrobnější štěně z vrhu, jen je mnohem větší rarášek než byla jako miminko, ale to se začalo projevovat už u nás, kdy jí stále rostl hřebínek. Je to malá podšívka, akční, ale hodná. Akčnost však plně využije jen když má, na tréninku nebo při venčení, doma je naopak hodná a v klidu odpočívá bez vyžadování pozornosti. Daří se jí vše, co si na ni majitelka vymyslí. Dělá obedience i agility a brzy ji čeká první lekce pasení.
Daisy nikdy nebyla jako její sestřičky, je drobná, nemá ani tak hustou srst, což její drobnost ještě umocňuje. Srst má ale proti Minnie dlouhou a má ji ve skvělé kondici s uhlově černým odleskem, bez rezavých odstínů, tak jako všichni její sourozenci. Daisy má kapku modrého v jejich hnědých očích a uši nemá klopené, ale do růžičky a její ksichtění jí zůstalo od štěněte. Hlučná je po mamince a vždy nás ráda vidí (vítání opravdu stojí za to). Věřím, že v ní majitelka našla to, co hledala, protože ona je opravdu miláček a já jsem moc ráda, že také našla tak skvělou rodinu!
Daisy a její majitelku se nám minulý týden také podařilo neplánovaně přepadnout a předat dáreček osobně, tak jako Walleho.

 

 

 

logo chovatelské stanice Original Tobias

Autor chovatelská stanice Original Tobias© 2019, veškerý textový i obrazový materiál tohoto webu podléhá autorským právům, pro jeho použití je nutné mít písemný souhlas autora.