Vrh – A
datum narození: 16. 2. 2021

Miniaturní americký ovčák – NEMÁME ŽÁDNÉ VOLNÉ ŠTĚNĚ

16. 2. 2021 se po dlouhých 4 letech, od založení chovatelské stanice, narodil náš první vrh. Narodilo se nám celkem 5 miminek, z toho 3 holčičky (všechny black tri) a dva kluci (blue merle a black tri). Rodiči se stali naše Minnie a Caleb, pes dovezený z Texasu, žijící však v Německu. Více informací o obou rodičích naleznete níže.

Štěňátka jsou po rodičích HSF4 / CEA / CMR1 / PRA-prcd / DM / CD / HUU / NCL6 / MDR1 – čistá. Jsou registrovaná pod ČMKU ve Zvláštním registru (Z Reg.). Do nových domovů šla nejen s bohatými startovacími balíčky, ale především s vyšetřením očí, čipovaná, očkovaná, registrovaná v Národním registru, odčervená, socializovaná, vymazlená a se základním výcvikem nejen hygieny, ale i poslušnosti.

Jak štěňátka rostla, mnoho fotografií i nějaká videa naleznete na našem FB účtu. Více informací o každém štěněti naleznete níže, po rozkliknutí fotky každého štěňátka.
Štěňátka již mají své domovy. Pokud máte zájem o štěně z následujícího vrhu, přečtěte si nejdříve naše podmínky zde.

otec: Caleb

German Kennel Club registrace
44,5 cm
ocas dlouhý
DKK / DLK Excellent (negative) PL, OCD, LSTV (SA) negative
DM-PCR: clear, DOV: prostý (2020), CMR1, HSF4, CEA, PRA, MDR1, CD, HUU, NCL6 clear, SILV-SINE: m/m

Caleb je především rodinný pes, je velmi vyrovnaný, klidnější povahy než Minnie. Výborně vychází se psy i lidmi, miluje především děti. Absolutně nekonfliktní pes, jehož životním posláním je rozdávat lásku a přijímat za ni pomazlení od každé dobré duše.

matka: One Love de L’Univers D’Evine

AKC, LOF a ČMKU registrace
38 cm
ocas kupírovaný
DKK 0/0, DLK 0/0, PL, SA, OCD negativní
HSF4, CEA, CMR1, PRA-prcd – clear, DOV (2018, 2019, 2020), MDR1, DM, CD, HUU, NCL6, MH – clear, merle SILV SINE m/M [Mh]

Zkoušky: ZOP, ZZO, BHVT, IBGH1

Český junior šampion
Klubový junior šampion
Český šampion
Český Grand šampion
Klubový šampion
čekatel polského šampiona

Minninka dělá pro radost i agility, nosework, poslušnost a zkoušela i obrany.

Máte otázky?

Napište!

logo chovatelské stanice Original Tobias

Autor chovatelská stanice Original Tobias© 2019, veškerý textový i obrazový materiál tohoto webu podléhá autorským právům, pro jeho použití je nutné mít písemný souhlas autora.