Vrh – A (will be later),
datum narození: 16. 2. 2021

Miniaturní americký ovčák
Máme volného pejska, více informací v sekci Novinky!

Vzhledem ke zhoršující se situaci a nastalým omezením jsme přehodnotili své plány. Věříme však, že jsme zachovali velmi vysokou kvalitu krycího psa a spojení. Protože jsme vybrali krycího psa, který měl být otcem vrhu B ne A, nazvali jsme náš první vrh A – will be later. Více informací o obou rodičích naleznete níže.

Štěňátka budou po rodičích HSF4 / CEA / CMR1 / PRA-prcd / DM / CD / HUU / NCL6 / MDR1 – clear. Budou mít ČMKU registraci s možností doregistrování i pod AKC. Co do barvy očekáváme všechny varianty. Upozorňujeme však, že u nás vybíráme my, které štěně je pro koho vhodné na základě povahy, není tak možné si barvu zvolit. Více informací o našich podmínkách naleznete zde.

Očekáváme velmi aktivní, povahově vyrovnaná štěňata, vhodná především pro různé druhy sportů a současně ty nejlepší parťáky pro aktivní rodiny, páry či jednotlivce. Preferujeme zájemce o sport a nové členy rodiny, ne výstavy!

Zájemce velmi pečlivě vybíráme, nehledáme jen nové majitele pro naše štěňata, ale především nové přátele!

Pes: Diamond H Deep Midnight Blue Cypher

AKC a German Kennel Club registrace
44,5 cm
ocas dlouhý
DKK / DLK Excellent (negative) PL, OCD, LSTV (SA) negative
DM-PCR: clear, DOV: prostý (2020), CMR1, HSF4, CEA, PRA, MDR1, CD, HUU, NCL6 clear, SILV-SINE: m/m

Caleb je především rodinný pes, je velmi vyrovnaný, klidnější povahy než Minnie. Výborně vychází se psy i lidmi, miluje především děti. Absolutně nekonfliktní pes, jehož životním posláním je rozdávat lásku a přijímat za ni pomazlení od každé dobré duše.

Fena: One Love de L’Univers D’Evine

AKC, LOF a ČMKU registrace
38 cm
ocas kupírovaný
DKK 0/0, DLK 0/0, PL, SA, OCD negativní
HSF4, CEA, CMR1, PRA-prcd – clear, DOV (2018, 2019, 2020), MDR1, DM, CD, HUU, NCL6, MH – clear, merle SILV SINE m/M [Mh]

Zkoušky: ZOP, ZZO

Český junior šampion
Klubový junior šampion
Český šampion
čekatel polského šampiona

Minninka dělá pro radost i agility, nosework, poslušnost a zkoušela i obrany.

Máte otázky?

Napište!

logo chovatelské stanice Original Tobias

Autor chovatelská stanice Original Tobias© 2019, veškerý textový i obrazový materiál tohoto webu podléhá autorským právům, pro jeho použití je nutné mít písemný souhlas autora.