Novinky

Kde nás můžete potkat 2021
Kde nás můžete potkat 2021

Letošní rok, stejně jako ten loňský, není příliš příznivý na setkávání. Přesto však to díky rozvolňování vypadá, že se brzy již nějaké akce přece jen uskuteční. O plánovaných akcích, kde se s námi můžete setkat se dočtete v článku.

Vrh A Original Tobias
Vrh A Original Tobias

3 holčičky a 2 kluci se dostali na svět 16. 2. 2021 bez větších komplikací s krásnou porodní váhou kolem 300 g. Všechna štěňata jsou momentálně rezervována, o případném volném štěněti budeme informovat.

Chystáme se na porod
Chystáme se na porod

Děkujeme všem za zájem 💜, momentálně se chystáme na porod, který může být již každým dnem. Nebudeme tedy již reagovat na žádné zprávy, děkujeme za pochopení. 🐾

Osobní setkání 2020
Osobní setkání 2020

Po rozvolnění opatření jsme ihned začali psát pozvánky na osobní schůzky. Během chvíle jsme však naplnili všechny víkendy až do Vánoc, v průběhu svátků si chceme užít klidu a své rodiny. Další schůzky tedy budeme realizovat až v novém roce 2021.

Jak to bude se schůzkami nyní?
Jak to bude se schůzkami nyní?

Vládní nařízení ovlivnila i nás. Vzhledem ke zvýšenému zájmu a zároveň omezeným možnostem setkávání, nejsme schopni se sejít se všemi zájemci. Proto jsme se rozhodli znovu zavést dotazníky pro zájemce o štěňátka.

logo chovatelské stanice Original Tobias

Autor chovatelská stanice Original Tobias© 2019, veškerý textový i obrazový materiál tohoto webu podléhá autorským právům, pro jeho použití je nutné mít písemný souhlas autora.