Novinky

Kde nás můžete potkat 2021
Kde nás můžete potkat 2021

Aktualizace 5/7/2021. Letošní rok, stejně jako ten loňský, není příliš příznivý na setkávání. Přesto však to díky rozvolňování vypadá, že se brzy již nějaké akce přece jen uskuteční. O plánovaných akcích, kde se s námi můžete setkat se dočtete v článku.

Vrh A Original Tobias
Vrh A Original Tobias

3 holčičky a 2 kluci se dostali na svět 16. 2. 2021 bez větších komplikací s krásnou porodní váhou kolem 300 g. Všechna štěňata jsou momentálně rezervována, o případném volném štěněti budeme informovat.

Chystáme se na porod
Chystáme se na porod

Děkujeme všem za zájem 💜, momentálně se chystáme na porod, který může být již každým dnem. Nebudeme tedy již reagovat na žádné zprávy, děkujeme za pochopení. 🐾

Osobní setkání 2020
Osobní setkání 2020

Po rozvolnění opatření jsme ihned začali psát pozvánky na osobní schůzky. Během chvíle jsme však naplnili všechny víkendy až do Vánoc, v průběhu svátků si chceme užít klidu a své rodiny. Další schůzky tedy budeme realizovat až v novém roce 2021.

logo chovatelské stanice Original Tobias

Autor chovatelská stanice Original Tobias© 2019, veškerý textový i obrazový materiál tohoto webu podléhá autorským právům, pro jeho použití je nutné mít písemný souhlas autora.