Celým jménem Gerry ze Psí boudy, byl to ten nejlepší dárek k narozeninám, narodil se 20. 4. 2008, byl to pes plemene Bernský salašnický pes a zároveň to byl první pes, který patřil mě. Zemřel v nedožitých 11 letech, jeho život nakonec velmi rychle ukončila rakovina 🙁

Gerry nikdy nebyl pes působící v chovu, byl koupený jako nestandardní pejsek a ten nejlepší společník, což také splnil. Byl spíše menšího vzrůstu na BSP, což pro mě byla velká přednost, na vodítku chodil klidně, rád se válel někde pod nohama a vklidu mě nechal vypít kafe nebo přečíst knížku. Mnohem častěji byl hnědý než bílý a miloval vodu a své nejbližší.

Moc mi chybí a BSP je pro mě od té doby jedním z TOP plemen, nevýhodou je jejich velikost, ale věřím, že někdy v budoucnu se mi poštěstí mít ještě jednoho.

Pan pes, vždy důstojný, hodně chytrý, velký mazel. Doufám, že se někdy k tomuto plemenu ještě vrátím, Gerry moc nám chybíš!

logo chovatelské stanice Original Tobias

Autor chovatelská stanice Original Tobias© 2019, veškerý textový i obrazový materiál tohoto webu podléhá autorským právům, pro jeho použití je nutné mít písemný souhlas autora.