Staňte se součástí naší psí rodiny

Od dnešního dne je možné se zapsat mezi zájemce o štěně Miniaturního amerického ovčáka z vrhu B, který plánujeme za dva roky. Více informací v článku.

Amazing Daisy Original Tobias

Plánovaný vrh B by se měl uskutečnit za dva roky v roce 2023, nyní hledáme ty nejlepší zájemce o naše štěňata. Podrobnější podmínky naleznete v sekci Plánovaný vrh B.

Vrh B je druhým vrhem v naší chovatelské stanici Original Tobias, zároveň se jedná i o druhý vrh naší Minnie. Žádný další vrh momentálně neplánujeme.

Nezapomeňte však, že u nás si nelze vybrat konkrétní štěně a ani jeho barvu, štěňata rozdělujeme podle povahy.

Pokud máte o naše štěně zájem je nutné vyplnit dotazník, po jehož vyplnění se ozveme. Pokud nám budete připadat jako vhodní kandidáti, domluvíme si osobní schůzku. První schůzku preferujeme kratší na některé ze zveřejněných akcí – Kde nás můžete potkat. Tento seznam pravidelně aktualizujeme. Pokud budou sympatie přetrvávat i po této schůzce je možné se sejít na delší schůzku a jít se například projít s naší Minnie a poznat se navzájem mnohem lépe. Ostatní již dohodneme osobně.

Na schůzku si nezapomeňte připravit veškeré dotazy, ať na něco nezapomenete. Před vyplněním dotazníku a kontaktováním si však nejdříve pečlivě přečtěte celý náš web, přijímáme pouze vážné zájemce, kteří si přejí nejen štěně miniausíka, ale především chtějí štěně z naší chovatelské stanice a chtějí se stát součástí naší psí rodiny a našimi přáteli.

Předem se omlouváme těm, které budeme muset odmítnout, počet zájemců je omezen.

Možnost přihlášení mezi zájemce jsme zveřenili dříve než jsme plánovali, kvůli zhoršující se situaci. Využijte momentální rozvolnění k osobním schůzkám s námi.

Vrh A Original Tobias

logo chovatelské stanice Original Tobias

Autor chovatelská stanice Original Tobias© 2019, veškerý textový i obrazový materiál tohoto webu podléhá autorským právům, pro jeho použití je nutné mít písemný souhlas autora.