Klubový šampion KCHMPP

Minnie splnila podmínky pro získání Klubového šampiona KCHMPP, tím jsme ukončili letošní velmi úspěšný rok a čeká nás teď odpočinek.

Klubový šampion se oproti klasickému šampionovi nezískává na počet vítězství, ale na počet bodů. Kdy za každou klubovou, národní nebo mezinárodní výstavu sbíráte body. Čím lepší umístění, tím vyšší bodové ohodnocení, navíc za každý titul jako CAC, BOS, BOB aj. jsou další body navíc. Z klubových výstav jsou pak body vyšší než z národních a mezinárodních (přece jen je to klubový šampion).

Minnie má vyrovnané výkony po celou výstavní kariéru, vždy s výborným ohodnocením. Jednou měla VD (což tehdy jasně rozhodčí řekl, že ho dostala jen kvůli mě). Jindy měla nejen BOB, ale i umístění v FCI skupině. Pravidelně však dostávala V s titulem i bez něj. Díky svým skvělým výkonům tak v poměrně krátké době dosáhla nejen na Juniorského klubového šampiona, ale letos v říjnu i na dospělého klubového šampiona a my jí za to moc gratulujeme (Minnie za něj dostala nového plyšáka, takže je i ona maximálně spokojená)!

logo chovatelské stanice Original Tobias

Autor chovatelská stanice Original Tobias© 2019, veškerý textový i obrazový materiál tohoto webu podléhá autorským právům, pro jeho použití je nutné mít písemný souhlas autora.