Rohožka Dirty Dog

Pro kamarády pejskaře a především naším odchovům malinká reklama na e-shop Pamlskový ráj.
Jedná se o rohožky pro psy. Já si ji i přes velké váhání, především kvůli vyhozeným penězům, koupila a jsem z ní nadšená a chtěla bych ji doporučit dál, protože je velká škoda, že o nich moc lidí neví.

Tobík na rohožce Dirty Dog Doormat

Jedná se o speciální  psí rohožku Dirty Dog Doormat, osobně jsem zvolila hnědou barvu a velikost Large, rozměry jsem volila podle mé přepravní klece. Tato rohožka měla nahradit doposud používaný originální polštář dodávaný ke klecím Savic, jedná se o tu klasickou šedou hrůzu. Původní polštář byl sice vysoký a polstrovaný, ale taky celý plný chlupů, které z něho navíc nešly dostat, navíc mi na něm pes nechtěl ležet v letních – horkých dnech a protože se jednalo o obyčejný polštář tak na plastové podložce na dně klece jezdil neustále sem a tam.

Náhodou jsem při objednávání chladící podložky narazila  na e-shopu Pamslkový ráj na jejich rohožky a napadlo mě, že by mohly být dobré do klece, následně jsem si přečetla popisek a věděla jsem, že je to přesně to co hledám. Ovšem odrazovala mě vyšší cena. Nakonec jsem si s majitelkou obchodu vyměnila pár zpráv a doptala se na pár detailů a rozhodla jsem se si rohožku přece jen koupit.

Došel mi přesně stejný balíček jako je na fotce níže. Rohožka byla krásně měkká a dala jsem si do klece, kam se přesně vešla. Díky celogumové spodní straně se na plastové podložce nehne a psovi nejezdí. Navíc zabraňuje protečení vody skrz takže je super, že si nezničíte třeba podlahu.

Rohožku jsem několikrát vyzkoušela na výstavě nebo když musel pes být ze zdravotních důvodů v kleci, ale vždy se jednalo o nárazové akce, na chvíli a navíc za pěkného počasí. Až nyní jsem měla možnost dát rohožce pořádnou zatěžkávací zkoušku na letním výcvikovém táboře. Bylo jak krásně tak pršelo, pes se koupal v potoce i vymetal les, poté šel vždy do klece, kde odpočívá. 

A výsledek? Naprostá spokojenost a rozhodně mě nemrzí jediná koruna za ni. Vůbec se na ní nedrží chlupy v chuchvalcích a to ani když pes líná, vypadala pořád čistě, což mě udivovalo a pes se v ní vždy krásně vytřel a vysušil. Po vytřepání jsem zjistila, že byla plná bince, ten ale spadne pod měkké huňaté chlupy rohožky a zůstává tam, dokud ji nevytřepete. Nejeví vůbec žádné známky používání, je pořád jako nová, ani jsem ji neprala i když to jde, ale není to potřeba, je opravdu krásná, stačilo jen pořádně vytřepat.

Rozhodně můžu doporučit všem, kteří mají stejný problém. Navíc je mají ve více barvách a velikostech. Přikládám ještě oficiální text ze stránek a link na rohožky, kdybyste si ji chtěli koupit taky.

Takto vypadá originální obal rohožky, vše ostatní jsou napodobeniny.

OFICIÁLNÍ TEXT:

Pořiďte si domů rohožku Dirty Dog, která okamžitě pohlcuje vodu, bláto a nečistoty, je ze super savého materiálu, který absorbuje až 7-mi násobek své hmotnosti ve vodě a bahně. Vaše podlaha tak zůstane suchá a čistá. Schne 5x rychleji než běžné rohožky, je jemná a sametově hebká a má protiskluzovou úpravu, aby zůstala na svém místě. Navíc ji můžete prát v pračce.

Trik je v technologii mikrovláken, které zachycují vodu a bláto okamžitě. Miliony měkkých pramenů mikrovláken vytvoří extra velkou super houbu. Použít ji můžete téměř kdekoliv.

Je to víc než jen rohožka – můžete ji použít v autech při cestování i při nevlídném počasí, v převozních klecích nebo pod misky pro zabránění pobryndání nebo zamezení stojících misek v kaluži vody po napití vašeho miláčka.

Chraňte své podlahy, nábytek i autosedačky z nežádoucího ochlupení, špíny a slin vašich čtyřnohých mazlíčků.

A kde ji seženete?
www.amazon.com

logo chovatelské stanice Original Tobias

Autor chovatelská stanice Original Tobias© 2019, veškerý textový i obrazový materiál tohoto webu podléhá autorským právům, pro jeho použití je nutné mít písemný souhlas autora.