Floracanis Olomouc 2019

Národní výstava Floracanis Olomouc 2019. Minnie v mezitřídě získala V1 a CAC k tomu. Tím končí naše letošní výstavní sezóna.

Asi nejzvláštnější výstava tohoto roku. Vzhledem k hodně špatnému počasí a problému s pacičkou jsem s Minnie dorazila asi hodinu před nástupem do kruhu. Tímto se chci omluvit všem, že jsem neměla více času se jim věnovat.

Minnie před nástupem do kruhu usnula a v kruhu pak byla nevidím a neslyším, navíc brzy očekáváme hárání, takže je to s ní teď takové náročné. Paní rozhodčí se jí pěkně pověnovala a hezky ji chválila, přístup byl opravdu moc pěkný.

Problém byl, že nesdělila ani hodnocení ani výsledek, no odcházela jsem z kruhu s tím, že vůbec nechápu co se děje. Poté mi podali složky a zjistila jsem, že Minnie dostala V1 a CAC. Je to náš třetí CAC a tímto ukončujeme výstavní sezónu (poslední výstava vyššího typu) v tomto roce.

V posudku mě následně pobavila věta, že má Minnie přibrat, jelikož od veterinářky máme zase doporučený přesný opak, takže malá nyní hubne 🙂 Hrozně mě baví, že každý rozhodčí hodnotí po svém, díky tomu je výsledek vždy překvapením a moc se na něj těšíte.

Další, úplně poslední letošní výstava – klubová – bude v říjnu v Mladé Boleslavi, a to jen pokud Minnie nebude hárat.

Chci moc poděkovat všem, kteří nás v letošním roce přišli navštívit a popovídat si nebo se pomazlit. Taky děkuji všem konkurentům, protože bez nich to není ono a navíc se člověk při čekání aspoň zabaví příjemným povídáním. Těším se na leden. Podzim budeme věnovat agilitění a nejspíš vymyslíme nějakou novou činnost.

logo chovatelské stanice Original Tobias

Autor chovatelská stanice Original Tobias© 2019, veškerý textový i obrazový materiál tohoto webu podléhá autorským právům, pro jeho použití je nutné mít písemný souhlas autora.