Jak to bude se schůzkami nyní?

Tuto zprávu jsme již zveřejnili na FB, ale pro jistotu přidáváme i zde.

Vládní nařízení ovlivnila i nás. Vzhledem ke zvýšenému zájmu a zároveň omezeným možnostem setkávání, nejsme schopni se sejít se všemi zájemci. Proto jsme se rozhodli znovu zavést dotazníky pro zájemce o naše štěňátka.

Všichni zájemci o schůzku od nás nejprve dostanou odkaz na dotazník. Po uvolnění opatření vyhodnotíme všechny dotazníky a všechny zájemce, jejichž odpovědi nás zaujaly, pozveme k nám na osobní schůzku.

Nechceme naši Minnie vystavovat fyzické zátěži a stresu ve pozdním stádiu březosti, s ohledem na ni je nutné vybrat jen pár zájemců. Všichni ostatní jsou vítáni příští rok.

Pozor, nepřijímáme však již další zájemce, vybíráme pouze náhradníky. Očekáváme méně početný vrh a tomu jsme počet zájemců přizpůsobili. Všichni ostatní se mohou zapsat jako náhradníci (pokud se narodí více štěňat nebo někdo zruší rezervaci). Očekávejte prosím, že zájemce vybíráme velmi pečlivě. Nehledáme jen dobré majitele, ale nové přátele a vzájemné sympatie jsou pro nás neméně důležité. Děkujeme, že to chápete.

Všem těm, které budeme muset odmítnout, se moc omlouváme, doba je složitá.

logo chovatelské stanice Original Tobias

Autor chovatelská stanice Original Tobias© 2019, veškerý textový i obrazový materiál tohoto webu podléhá autorským právům, pro jeho použití je nutné mít písemný souhlas autora.