Osobní setkání 2020

Po rozvolnění opatření jsme ihned začali psát pozvánky na osobní schůzky. Během chvíle jsme však naplnili všechny víkendy až do Vánoc, v průběhu svátků si chceme užít klidu a své rodiny. Další schůzky tedy budeme realizovat až v novém roce 2021.

Pozvánky na schůzky v novém roce začneme rozesílat až v lednu. Schůzky jsou možné vždy jen o víkendech a po krytí je zásadně omezíme, ať Minnie dopřejeme klid.

Prosíme všechny zájemce i náhradníky o trpělivost. Na e-maily odpovídáme do 14 dnů od doručení dotazu. Pokud stále nemáte odpověď, zkuste nám napsat znovu na e-mail info@originaltobias.cz

Pokud máte zájem o štěně z naší CHS, upozorňujeme, že nyní přijímáme již jen náhradníky. Pokud jste nás ještě nekontaktovali, prosíme, přečtěte si důkladně náš web, především pak naše Podmínky a nevynechejte ani sekci O plemeni či Štěňata. V Novinkách pak naleznete spoustu podstatných a aktuálních informací.

Pro váhavé jsme navíc na našem FB účtu zveřejnili několik odpovědí na nejčastější otázky, postupně přidáváme další, doporučujeme nás tedy sledovat.

logo chovatelské stanice Original Tobias

Autor chovatelská stanice Original Tobias© 2019, veškerý textový i obrazový materiál tohoto webu podléhá autorským právům, pro jeho použití je nutné mít písemný souhlas autora.