Změna plánovaného vrhu!

I když jsme neměli v plánu u krytí zpívat, přes současná omezení bohužel nemůžeme uskutečnit cestu do Anglie za Yondu. Rozhodli jsme se tedy prohodit naše plánované vrhy.

Otcem letošního vrhu bude tedy “Caleb” celým jménem Diamond H Deep Midnight Blue Cypher, jedná se o import z amerického Texasu. Krásný black tri pes s naprosto okouzlující povahou (kterou jsme měli tu čest osobně poznat) a dokonalým zdravím. Více o Calebovi si můžete přečíst zde.

Společně s touto změnou dochází ke změnám podmínek pro naše zájemce tak, aby vše odpovídalo nejen našim, ale i požadavkům majitelky Caleba, která sama vlastní chovatelskou stanici Lost River a my jsme velmi rádi, že nám poskytne svého psa.

Naše vrhy jsme pojmenovali podle prohozeného pořadí, první vrh se tedy nazývá Litter A (will be later) a druhý Litter B (was already), o obou vrzích si můžete přečíst v sekci štěňata.

Nově jsme tuto sekci celou aktualizovali, a to včetně podmínek koupě, doporučujeme si tedy vše znovu přečíst.

Rezervace na oba vrhy budeme přijímat až po narození štěňátek. Do té doby je možné se s námi osobně seznámit a především poznat naši Minnie – matku obou plánovaných vrhů. Ke kontaktu s námi prosím využijte kontaktního formuláře.

Narození štěňátek plánujeme na přelomu roku, datum upřesníme po úspěšném krytí.

Více o nás a naší Minnie zde.

logo chovatelské stanice Original Tobias

Autor chovatelská stanice Original Tobias© 2019, veškerý textový i obrazový materiál tohoto webu podléhá autorským právům, pro jeho použití je nutné mít písemný souhlas autora.