YouTube kanál Original Tobias

Spolu s posledním videem o dvouletém soužití s naší Minnie jste si možná všimli naší novinky. Od 5. 6. 2020 máme nově vlastní YouTube kanál!

Zatím na našem kanále Original Tobias naleznete pouze jedno zmíněné video, určitě však nebude poslední, i když neplánujeme tisíce videí, tak pomalu budou přibývat další.

YouTube kanál bude nejvyužívanější především po úspěšném porodu. Pokud tedy nechcete, aby Vám unikla nová videa štěňátek a Minnie, určitě nezapomeňte kliknout na kouzelné tlačítko „odebírat“.

Odkaz na tento kanál nově naleznete i v patičce našeho webu, aby byl vždy po ruce i pro neodběratele.

Závěrem chceme ještě shrnout kde najdete všechny informace o nás. V první řadě zde na našem webu www.originaltobias.cz, kde máte informace k plemeni, standard plemene, podmínky chovnosti, popis našich psů a především Minnie, včetně všech výsledků výstav, zkoušek a zdravotních testů. V sekci Novinky najdete aktuální události, zajímavé články, místa setkání a kontaktovat nás můžete prostřednictvím kontaktního formuláře, předtím však nezapomeňte navštívit naše podmínky. Pokud si chcete prohlédnout více fotek, tak ty naleznete hlavně na FB Original Tobias a na Instagramu MinnieOneLove a nově nyní i videa na YouTube kanálu Original Tobias.

Těší nás, že nás sledujete a jsme rádi za každý feedback!

logo chovatelské stanice Original Tobias

Autor chovatelská stanice Original Tobias© 2019, veškerý textový i obrazový materiál tohoto webu podléhá autorským právům, pro jeho použití je nutné mít písemný souhlas autora.